Powłoki AR poprawiają kontrast widzenia oraz przejrzystość soczewek (aż do ok. 99% gdy soczewki bez AR przepuszczają jedynie ok 87% światła). Są one szczególnie polecane dla osób pracujących przed monitorami komputerowymi oraz w sztucznym oświetleniu, gdyż zmniejszają uczucie zmęczenia oraz chronią przed szkodliwym promieniowaniem elektromagnetycznym.
 
 
 
Soczewki Crizal, oferowane w naszym salonie, eliminują 5 przeszkód dobrego widzenia i chronią oczy przed promieniami UV. Istnieje kilka opcji, każda oferuje zaawansowaną jakość widzenia.

Powłoka antyrefleksyjna

Bez powłoki antyrefleksyjnej światło odbija się od powierzchni soczewki również wpadając do oczu. Na soczekach Crizal nie ma odbić co oznacza osiąganie najwyższego kontrastu i zapewnienie najwyższego komfortu. Ponadto soczewka Crizal to najbardziej estetyczne rozwiązanie.

Powłoka odporna na smugi

Soczewki Crizal posiadają powłokę oleofobową, dzięki której soczewka jest odporna na smużenie, odciski palców. Prosto utrzymać ją w czystości.
Powłoka odporna na zarysowania
Niewidoczna powłoka utwrdzająca zapewnia ochronę przed uszkodzeniami, które mogą się zdażyć przy codziennym użytkowaniu, a to zapewnia komfort widzenia.
Powłoka antystatyczna

Wycieranie zwykłych soczewek powoduje zbieranie się ładunków elektrostatycznych na jej powierzchni, które przyciągają cząsteczki kurzu. Na soczewkach Crizal ładunek się nie zbiera i kurz nie jest przyciągany.
Powłoka antywodna
Soczewki Crizal posiadają powłokę antywodną, ułatwiającą czyszczenie. Woda trzyma się w małych kropelkach i ześlizguje się z łatwością z powierzchni soczewki. Na standardowych soczewkach woda trzyma się powierzchi co utrudnia jej usunięcie. Jednym z głównych problemów, który dokucza użytkownikom okularów jest zaparowywanie. Sprawia ono frustrujące utrudnienie, która pojawia się niespodziewanie w różnych momentach życia i jak opaska na oczach ogranicza widzenie. Rozwiązaniem tej kwestii jest opracowana przez Essilor - Optifog, przełomowa soczewka z ekskluzywną własnością niezaparowywania, która jest wynikiem intensywnej pracy Działu Badań i Rozwoju Essilor.
Dzień z Optifog Zaparowanie zawsze pojawia się podczas gwałtownej zmiany temperatur.
Może pojawić się w każdym momencie i w każdej sytuacji życia codziennego.

Soczewka Optifog Optifog jest najlepszą i najbardziej trwałą soczewką chroniącą przed zaparowywaniem.

Początek strony