Zmęczone oczy ?
Wypróbuj soczewki Essilor do komputera!

 

 
 
 
Komputery są teraz podstawowym narzędziem w naszym codziennym życiu. Wielu ludzi spędza ponad dwie godziny dziennie przed różnego rodzaju monitorami w pracy, w domu lub w innych miejscach. Ale długie i nieustanne korzystanie z komputerów powoduje zmęczenie ciała i oczu, co powoduje utratę koncentracji i wydajności.
Zmęczenie podczas korzystania z monitorów jest powodowane przez różne czynniki:
- stały wysiłek wzrokowy
- słaby kontrast monitora
- ruchy oczu
- sztuczne oświetlenie
Niezależnie od wieku czy wady wzroku, istnieją soczewki Essilor do komputera, które zaspokoją Twoje indywidualne potrzeby.
Soczewki Essilor do komputera redukują zmęczenie Twoich oczu oferując bardziej komfortowe i czyste widzenie.
W zależności od wady wzroku, specjalista optyk zaproponuje najlepiej dopasowane soczewki Essilor do komputera dla Ciebie.

ŚWIATŁO NIEBIESKOFIOLETOWE
Każdy ekran emituje światło niebieskofioletowe, które jest szkodliwe dla wzroku. Wpływa na przemęczenie oczu, ich przedwczesne starzenie i zwiększa ryzyko chorób wzroku. Szkła Eyezen™ nie przepuszczają szkodliwego światła niebieskofioletowego, dzięki czemu Twoje oczy są w pełni bezpieczne. Jednocześnie nie blokują światła niebieskoturkusowego, które jest niezbędne dla prawidłowego przebiegu cyklu życiowego i dobrego samopoczucia.

CZYTANIE Z BLISKA
NA EKRANACH RÓŻNEJ WIELKOŚCI
Kiedy zmieniamy urządzenia cyfrowe, inna odległość widzenia i zmiana wielkości wyświetlanych znaków wymaga od oczu odpowiedniego dostosowania - tzw. akomodacji. Szczególnie wymagające dla wzroku jest czytanie tekstów z bliska, zwłaszcza na małych ekranach. Oczy szybko się męczą i pojawiają się problemy z ostrością widzenia. Dzięki szkłom Eyezen™ każdy tekst na ekranie, nawet bardzo małym, będziesz widzieć wyraźnie.
Varilux Computer
jest pierwszą soczewką zaprojektowaną do pracy z komputerem. Oferuje komfort widzenia na monitorze i jednocześnie przy przenoszeniu wzroku z monitora na klawiaturę, eliminując pojawiające się zmęczenie oczu.
Barwienie Amberelax
Specjalne barwienie filtrujące dla użytkowników komputerów
Początek strony