Soczewki fotochromowe dostosowują się do zmiennych warunków oświetleniowych, rozjaśniając się i przyciemniając z niesamowitą szybkością, w zależności od natężenia światła. Pozwala to na noszenie okularów przez cały dzień, bez konieczności zmiany ich na okulary przeciwsłoneczne, bądź odwrotnie. Zapewnia to wyjątkową wygodę i komfort użytkowania.
 
 
 
 
PROMIENIOWANIE UV MOŻE USZKODZIĆ TWOJE OCZY
jak również skórę otaczającą oczy, a olśniewające światło może powodować dyskomfort i ból oczu.
NOWE SOCZEWKI CRIZAL® TRANSITIONS® SIGNATURE™
chronią Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV, płynnie adaptujące się do zmieniającego się oświetlenia w celu poprawy jakości widzenia.
Dzięki najnowszej technologii kontrolującej natężenie światła lepiej i szybciej reagują, zapewniając najlepszą ochronę przed UV dostępną w soczewkach codziennego użytku.

NAJLEPSZA OCHRONA PRZED PROMIENIOWANIEM UV
Użytkownik jest chroniony 25 razy skuteczniej niż w przypadku, gdyby nie nosił okularów (E-SPF nie uwzględnia światła padającego bezpośrednio na oko z boku okularów z pominięciem soczewek).

NAJLEPSZA TECHNOLOGIA KONTROLUJĄCA NATĘŻENIE OŚWIETLENIA
Jeszcze lepsza ochrona oczu przed olśnieniem, dzięki rewolucyjnej technologii Chromea7™. Soczewki Transitions Signature bardziej reagują na pośrednie działanie promieni słonecznych, dlatego użytkownicy są jeszcze lepiej chronieni przed rażącym światłem.
Soczewki Crizal Transitions oferują optymalną równowagę pomiędzy pełnym zabarwieniem na zewnątrz, szybkim rozjaśnieniem i przejrzystością w pomieszczeniach.


Doskonałe widzenie w każdym oświetleniu
Soczewki Crizal Transitions zapewniają najwyższą jakość widzenia jednocześnie chroniąc przed 5 przeszkodami dobrego widzenia, oraz szkodliwymi promieniami UV.
Soczewki Crizal Transitions dla dzieci, dorosłych i seniorów
Soczewki Crizal Transitions nadają się dla użytkownika w każdym wieku zapewniając mu codzienną wygodę, ochronę i komfort. Szczególnie polecane dla dzieci, których oczy są trzykrotnie bardziej narażone na szkodliwe oddziaływanie słoneczne, w szczególności dla dzieci poniżej 12 roku życia, u których soczewka jeszcze w pełni nie jest rozwinięta.

Dostępny zakres

Soczewki Crizal Transitions dostępne są w kolorze brązowym i szarym.
Występują w każdej konstrukcji, materiale i dla każdej wady wzroku (jednoogniskowe, dwuogniskowe oraz progresywne Varilux), a co więcej w każdej oprawie, nawet najmodniejszej.
XTRActive

Soczewki Transitions® XTRActive™ są nowymi, adaptującymi się soczewkami, mocno zaciemniającymi się na zewnątrz. Ponadto ciemnieją w samochodzie i maja komfortowe zabarwienie w pomieszczeniu.

Soczewki Crizal® Transitions® XTRActive™ oferują:

 

Ekstra ciemne:
Na dworze, w słoneczny dzień, porównywalne po zaciemnieniu do okularów przeciwsłonecznych.
Ekstra wygodne:
Podczas prowadzenia, ciemnieją za szybą samochodu.
Ekstra komfort:
Z delikatnym zabarwieniem w pomieszczeniu.
Ekstra ochrona:
Blokują 100% szkodliwego promieniowania UVA i UVB, zarówno w stanie rozjaśnienia i zaciemnienia.
Ekstra przejrzystość z Crizal:
Eliminują 5 przeszkód dobrego widzenia
Soczewki Crizal® Transitions® XTRActive™ są szare.
Początek strony